התוכנה לארגון החתונה

החתונה , אחד הרגעים החשובים בחייו של זוג צעיר.

הרבה מאוד זמן כסף ומאמץ מושקעים בערב הזה של החתונה. הכל צריך לדפוק כמו שעון. להיות יפה ומצוחצח. צריך לשים לב לכל כך הרבה פרטים קטנים. מוזר שזוגות מסוימים לא מנצלים את היתרונות של שנות ה-2000 על מנת לפשט את ארגון הערב הזה. בעולם שלנו היום את הכל אפשר למחשב ואולי להוריד מטלה אחת או שתים מהראש של בני הזוג הטרודים.

בדיוק בשביל זה נוצרה התוכנה "מתחתנים בקלי קלות" , כדי להסיר כמה שיותר דאגות מהזוג הצעיר ולהקל עליו את ארגון החתונה, כבר משלב חיפוש האולם, הצלם ושאר בעלי המקצוע ועד לשלב הכמעט אחרון של שיבוץ המוזמנים לשולחנות. לחצו על כל אחד מהשלבים בכדי לראות כיצד התוכנה מתחתנים בקלי קלות משתלבת בהם.

  1. שלב ראשון - מסך התקציב
  2. שלב שני - מסך הפגישות
  3. שלב שלישי - מסך המוזמנים
  4. שלב רביעי - מסך הקבוצות
  5. שלב חמישי - מסך ההוצאות
  6. שלב שישי - מסך סידור ישיבה
  7. שלב שביעי - מסך תרשים האולם
  8. שלב שמיני - מסך ההדפסות
  9. שלב תשיעי - מסך המתנות

לחצו כאן על מנת לצפות בסרטוני הדרכה על התוכנה "מתחתנים בקלי קלות"

השלב השישי

שלב שיבוץ המוזמנים לשולחנות. זה אחד השלבים הבעיתים ביותר בארגון החתונה והוא גם מלווה בהרבה אמוציות מצדכם ומצד המוזמנים. בכל משפחה כמעט יש מספר אנשים, שאם נאמר זאת בעדינות, מעדיפים לשבת עם אנשים מסויימים ולא עם אחרים, עדיף לשים לב שלא יהיו "פיצוצים" לא רצויים בערב החתונה. חשוב מאוד לא לשכוח לשבץ אף אחד לשולחן , כי זה עלול להיות מאוד לא נעים אם הדוד חיים יגיע ולא יהיה לו שולחן והוא יצטרך לשבת לבד ובצד. לעומת זאת, אם שיבצתם את הדוד חיים לשני שולחנות אז הפסדתם מנה יקרה. את החברים הצעירים רוצים לשבץ קרוב לרחבת הריקודים ואת הזקנים רחוק(כדי שלא יתלוננו על הרעש). בנוסף לכל זאת, ההורים עכשיו מתערבים לכם ומשנים מקומות של מוזמנים בדיוק ברגע האחרון (מה תריבו איתם?) וכו. בקיצור, כאב ראש נוראי (מי שלא חווה זאת על בשרו לא יבין) שלא ברור איך עדין אנשים עושים זאת עם עט ונייר (בעצם, הרבה נירות, טיפקס וטישו לדמעות) בתוכנה "מתחתנים בקלי קלות" הכל הרבה יותר פשוט. המסכים "שולחנות" ו- "סידור ישיבה" פותרים בדיוק את הבעיות שהוזכרו למעלה ומצעידים אותכם לקדמת הטכנולוגיה.

במצב ההתחלתי כל המוזמנים מופיעים במשבצת "מוזמנים שאינם משובצים". לכל קבוצה יש ליצור שולחן או מספר שולחנות ( אם בקבוצה "צבא" יש לכם 20 אורחים אז צריך ליצור 2 שולחנות עבור קבוצה זו). ברגע שיצרתם את השולחנות ניתן לגרור(בעזרת העכבר) את המוזמן הרצוי מהמשבצת "מוזמנים שאינם משובצים" אל השולחן שבו אתם רוצים להושיב את המוזמן.

יתרונות:

· מיד רואים מי יושב בכל שולחן.

· רואים כמה מקומות פנוים בכל שולחן.

· מקבלים "אזהרה" אם שמים יותר מידי מוזמנים בשולחן מסוים (כלומר אם הוגדר שבכל שולחן יהיו 10 מושבים ותנסו להושיב 15 אורחים, תתקבל הודעת אזהרה )

· שלוחנות שבהם יותר מוזמנים ממושבים יצבעו באדום

· לא ניתן "לשכוח" מוזמן כי הוא יופיע ברשימת הבילתי משובצים.

· לא ניתן לשבץ מוזמן לשני שולחנות.

· ניתן לבחור באופציה של סידור אוטומטי והתוכנה תשבץ שיבוץ ראשוני על פי הקבוצות.


פרסומת:


צרו אתר חתונה פרטי משלכם ותוכלו לשתף חברים ומשפחה מכל העולם באירוע הגדול בחייכם!

הרשמה

המתנה המושלמת

אלון ומיה, גן כוכב הים, 21/5/05

אלון ומיה: אנחנו מקבלים תגובות נפלאות מהאנשים שהיו ונהנים עכשיו לצפות בתמונות ובעיקר מהחברים והמשפחה שלא יכלו להגיע מחו"ל ומרגישים עכשיו שהם אכן משתתפים בשמחתנו.

»  לקוחות מרוצים נוספים

פרסומת

  Query failed : Table './standal_mzl_db/stats_main_site_logins' is marked as crashed and should be repaired