התוכנה לארגון החתונה

החתונה , אחד הרגעים החשובים בחייו של זוג צעיר.

הרבה מאוד זמן כסף ומאמץ מושקעים בערב הזה של החתונה. הכל צריך לדפוק כמו שעון. להיות יפה ומצוחצח. צריך לשים לב לכל כך הרבה פרטים קטנים. מוזר שזוגות מסוימים לא מנצלים את היתרונות של שנות ה-2000 על מנת לפשט את ארגון הערב הזה. בעולם שלנו היום את הכל אפשר למחשב ואולי להוריד מטלה אחת או שתים מהראש של בני הזוג הטרודים.

בדיוק בשביל זה נוצרה התוכנה "מתחתנים בקלי קלות" , כדי להסיר כמה שיותר דאגות מהזוג הצעיר ולהקל עליו את ארגון החתונה, כבר משלב חיפוש האולם, הצלם ושאר בעלי המקצוע ועד לשלב הכמעט אחרון של שיבוץ המוזמנים לשולחנות. לחצו על כל אחד מהשלבים בכדי לראות כיצד התוכנה מתחתנים בקלי קלות משתלבת בהם.

  1. שלב ראשון - מסך התקציב
  2. שלב שני - מסך הפגישות
  3. שלב שלישי - מסך המוזמנים
  4. שלב רביעי - מסך הקבוצות
  5. שלב חמישי - מסך ההוצאות
  6. שלב שישי - מסך סידור ישיבה
  7. שלב שביעי - מסך תרשים האולם
  8. שלב שמיני - מסך ההדפסות
  9. שלב תשיעי - מסך המתנות

לחצו כאן על מנת לצפות בסרטוני הדרכה על התוכנה "מתחתנים בקלי קלות"

השלב השני

השלב השני הוא לרוב קיום פגישות עם כל בעלי התפקידים, מכל בעל תפקיד לקבל את כל הפרטיים הקטנים לתאם מה דרישתכם ומה מסופק לכם, תיאום ציפיות של כל מה שחשוב לכם וכדומה. ניקח לדוגמא את הפגישה עם הצלם. יש לוודא מה מספר התמונות שהוא מתחייב לצלם, מה טיב המיכשור - האם הוא מצלם במצלמה דיגיטלית או רגילה, עם כבלים או בלי, האם הוא מספק את הנגטיבים, מה מספר בעלי המקצוע שבאים לצלם ביום החתונה, באיזו שעה והיכן מבצעים את הצלומים לפני החתונה, האם המחיר כולל עיצוב אלבום תמונות ועוד. כך ישנם פרטיים רבים עבור כל אחד ואחד מבעלי המקצוע, פגישות נוספות כגון טעימות הקיטרינג ופגישת תאום מוזיקה אצל ה DJ וכ"ו.

בתוכנה "מתחתנים בקלי קלות" ישנו מסך נפרד המריכז את כל הפגישות הללו. ניתן לציין מספר פגישות עבור אותו בעל מקצוע ולמיין אותן על פי תאריך. לכל פגישה ניתן לציין מי איש הקשר, תאריך הפגישה, מספרי טלפונים ליצירת קשר, מיקום הפגישה וכמובן הערות וסיכומים.


פרסומת:


צרו אתר חתונה פרטי משלכם ותוכלו לשתף חברים ומשפחה מכל העולם באירוע הגדול בחייכם!

הרשמה

המתנה המושלמת

אינה ואלכס, 15/9/05

אינה ואלכס: אין לנו מילים!!! האתר של החתונה הוא דרך נהדרת לתקשר עם המוזמנים ולהעביר להם את החוויות המשותפות שלנו.
את שם האתר רשמנו גם בהזמנות, כולם מאוד נהנים ומתרגשים לבקר באתר שלנו, לרשום לנו ברכות מכל הלב ולאשר הגעה לחתונה...ולנו זה כיף לא פחות!!!

»  לקוחות מרוצים נוספים

פרסומת