איך זה עובד ?

הקימו אתר כעת ארגון חתונה הוא עסק לא פשוט - ריצות, סידורים וטלפונים הם דבר שבשגרה. מתוך כל הלחץ הזה קורה לא פעם שאנו שוכחים את כל היופי והכיף שיש ברגעים המדהימים האלה של החיים.

הקמת אתר חתונה פרטי מעולם לא הייתה פשוטה כל-כך. רק עקבו אחר 3 הצעדים הבאים והאתר שלכם יהיה זמין למי שרק תרצו כבר בעוד כמה רגעים!


הרשמו לשירות כעת
על-מנת להתחיל ולהנות מכל היתרונות שבאתר חתונה פרטי משלכם, עליכם להרשם לאתר. תקבלו כתובת אינטרנט פרטית אליה תוכלו לגשת מכל מקום ומכל מחשב.

הגדירו את העדפותיכם
בחרו את מראה האתר שלכם, צבעים ועוד. התחילו למלא אותו בתוכן בעזרת ממשק הניהול הפשוט שלנו. אם אתם מסתדרים (אפילו בקושי) עם וורד - לא תהיה לכם שום בעייה כאן.

הודיעו לכולם
עכשיו שיש לכם אתר זה הזמן להודיע לסבים ולסבתות, לדודים ולדודות, לחברים ולחברות. הדפיסו את כתובת האתר שלכם על ההזמנה לחתונה ובקשו להמוזמנים לאשר את הגעתם דרך האתר, לברך אתכם בספר האורחים, לצפות בתמונות, לקרוא עליכם ועוד ועוד...המערכת שלנו נבנתה על מנת להקל על עצמכם את ההכנות לאירוע — פינות כמו אישור הגעה אלקטרוני דרך האינטרנט, ספר ברכות וירטואלי ועוד מגוון אפשרויות יוכלו לעזור לכם בארגון החתונה בדרך שאותה אתם רוצים ולהקל עליכם את הלחץ בו אתם נמצאים.


צרו אתר חתונה פרטי משלכם ותוכלו לשתף חברים ומשפחה מכל העולם באירוע הגדול בחייכם!

הרשמה

המתנה המושלמת

אינה ואלכס, 15/9/05

אינה ואלכס: אין לנו מילים!!! האתר של החתונה הוא דרך נהדרת לתקשר עם המוזמנים ולהעביר להם את החוויות המשותפות שלנו.
את שם האתר רשמנו גם בהזמנות, כולם מאוד נהנים ומתרגשים לבקר באתר שלנו, לרשום לנו ברכות מכל הלב ולאשר הגעה לחתונה...ולנו זה כיף לא פחות!!!

»  לקוחות מרוצים נוספים