לקוחות מרוצים

רענן וברברה, פריים גן אורנים, 17/6/05 רענן וברברה
פריים גן אורנים, 17/6/05

התגובות שאנחנו מקבלים על האתר מ-ד-ה-י-מ-ו-ת !!! כולם אומרים, איזה יופי, איזה מקסים... ואיזה רעיון אדיר האתר הזה!אינה ואלכס, דוראן אירועים, 15/9/05 אינה ואלכס
דוראן אירועים, 15/9/05

אין לנו מילים!!! האתר של החתונה הוא דרך נהדרת לתקשר עם המוזמנים ולהעביר להם את החוויות המשותפות שלנו. את שם האתר רשמנו גם בהזמנות, ומאז אנחנו לא מפסיקים לקבל תגובות חיוביות מאוד על הרעיון המגניב הזה ועל הביצוע הנהדר...כולם מאוד נהנים ומתרגשים לבקר באתר שלנו, לרשום לנו ברכות מכל הלב ולאשר הגעה לחתונה...ולנו זה כיף לא פחות!!!

האתר מאפשר מגוון רחב של דברים שאותם ניתן לשים ולכתוב בו...והצוות הנהדר של "מזל טוב" ממשיך כל הזמן לשפר את החזות של האתר וכן להוסיף דברים מדליקים לתכניו... כמו: טריווית החתונה,סקרים מקדימים לחתונה, צ'טים וכו'.

ובקיצור...אין לנו מילים...המון תודה על האתר המושקע והנהדר הזה שמאפשר לנו ולאורחים שלנו להתרגש ביחד איתנו לקראת האירוע המיוחד הזה!!!

אינה ואלכס


ניצן ויניב, קאלה, 18/9/05 ניצן ויניב
קאלה, 18/9/05

אני שמחה לומר כי אתר החתונה שלנו בהחלט גורם למתחתנים להפגין יצירתיות. התגובות שקיבלנו היו מאוד משמחות, אנשים התפעלו שדברים כאלו קיימים.

אם לומר את האמת שקיבלנו את האתר לא בדיוק ידעתי כיצד לתפעל אותו אבל צוות האתר שלכם היה נהדר וענה על כל שאלה בסבלנות רבה גם אם היה מדובר בשגעון שלי באמצע הלילה או סתם העלת רעיון שקיבל תמיד פידבק בשמחה ולחיוב.

האתר עצמו מאוד אהוב עליי, הוא מאוד שימושי גם לימים שלאחר החתונה כדי שקרובינו יוכלו לצפות בו ולראות מה קרה בערב החתונה עצמו - ולנו ? זה זכרון נהדר לכשעצמו.

מעבר לזה הוא בהחלט חוסך לנו שאלות לגבי מוזמנים והגעה ונותן מענה נוח לאלו שלא ממש נעים להם לומר האם הם מגיעים, אופציה לאורחים הרחוקים שלא מכירים את מקום האירוע לצפות בו, בהזמנה או סתם להכיר אותנו קצת יותר טוב.

ניצן


אורי וגילי, חוות רונית, 6/9/05 אורי וגילי
חוות רונית, 6/9/05

כזוג העתיד להינשא בקיץ הקרוב היה לנו העונג והכיף לעשות שימוש באתר חתונה פרטי משלנו.
האתר הנ"ל תרם לנו כזוג לאמצעי תקשורת נוסף עם אורחינו ולהם כמקום בו יכולים לקרוא אודותינו, אודות האירוע, לאשר הגעתם ולברך אותנו באופן אישי.

הרעיון הנ"ל ייחודי ומדליק אשר קוצר מחמאות חמות מהאורחים...
האתר קל מאוד לתפעול וצוות התמיכה קשוב ועוזר במהרה לכל בעיה שצצה (זה המקום לומר לו תודה...)

אין ספק שזה אחד הגימיקים היותר מעניינים ומושכים, אנחנו מאוד נהנים ממנו.
לכם זוגות מאושרים אני ממליצים בלב שלם.

המון מזל טוב ושמחה.


כוכי ויואב, גני חוות לכיש, 21/6/05 כוכי ויואב
גני חוות לכיש, 21/6/05

רצינו להמליץ בחום על אתר mazaltov4u.com , שמספק שרות נהדר וחיוני לקראת ואחרי החתונה. האתר בנוי בצורה יפה וקלה להפעלה, שהחלק הגדול של הוספת התמונות הוא אחרי החתונה, כך שהחברים והמשפחה שלא גרים בסביבה יוכלו לצפות גם הם בתמונות ולהגיב.

מעבר לכך מילה טובה על אורן - שהיה מקסים וקשוב בכל פעם שהתקשרנו. כוכי ויואב.


ענבל ויאיר, כפר המכביה, 10/10/05 ענבל ויאיר
כפר המכביה, 10/10/05

כל מי שנכנס לאתר אמר כי האתר קל לשימוש, נוח ויפה למראה עיניים.
לעניות דעתי לרוב האורחים שהגישה לאינטרנט מהירה עבורם, תהיה זוהי דרך נעימה ללא עלות לאשר את הגעתם לאירוע שלנו ואף לראות מה מחכה להם.

פתרון מצוין ל"הכרות" מוקדמת עם הזוג, לבדיקת מפת ההגעה, לברך את הזוג על פני הרשת (אין דבר נחמד יותר מלפתוח את היום בברכת "מזל טוב"...

אין לי ספק שאחרי החתונה, יוכלו רבים למצוא את עצמם בתמונות שנעלה לאתר ולשמור מזכרת נעימה מעצמם ומהזוג...

עינבל ויאיר.


אלון ומיה, גן כוכב הים, 21/5/05 אלון ומיה
גן כוכב הים, 21/5/05

תודה רבה לכל הצוות שמאפשר לנו מזכרת נפלאה מהיום הכל-כך חשוב הזה.

אנחנו מקבלים תגובות נפלאות מהאנשים שהיו ונהנים עכשיו לצפות בתמונות ובעיקר מהחברים והמשפחה שלא יכלו להגיע מחו"ל ומרגישים עכשיו שהם אכן משתתפים בשמחתנו.

ממשק הניהול הידידותי והצוות הנהדר שנענה לכל בקשה ואף מתעניין האם הכל בסדר הופכים את "בניית האתר" האישי שלנו לחוויה כייפית וחבל רק על שלא ידענו על קיומה של האפשרות לפני החתונה!

אלון ומיה


אילנית ושמגר
בוסתן אבו-גוש, 25/8/05

קודם כל, תודה על האפשרות הנפלאה של אתר חתונה, נורא כיף לנו איתה ונראה לי שזאת תהיה מזכרת נפלאה.

לגבי השימוש- כרגע עוד לא אין הרבה פרטים באתר אבל השתמשנו בו כדי להכניס מפה של גן האירועים שלנו ובקרוב, כשההזמנה שלנו תהיה מוכנה, נכניס גם אותה ואז נפרסם את האתר בקרב חברינו. (כמובן שהכתובת תופיע גם על ההזמנה.

כרגע אין לנו עדיין תגובות מחברים אבל בעינינו זה אחלה דבר ונראה לי שיהיה סופר שימושי- גם בשלב של אישור ההזמנות ובעיקר בשלב של פרסום התמונות.

לגבי הצוות מאחורי האתר- רק מילים טובות. נענים לכל פנייה ובקשה, מתעניינים באופן יזום האם הכל בסדר, האם יש בעיות וכו', בקיצור-צוות לעניין.

בקיצור, המלצות חמות- שווה,שווה,שווה- גם בתור "תרפיה" לפני החתונה (למי שאוהב התעסקות עם אינטרנט...), גם כלי יעיל לקבלת אישורי הגעה וגם....אלבום תמונות שכל מי שמעוניין יכול לצפות בו.

אז זהו בינתיים ושוב תודה, אילנית ושמגר.צרו אתר חתונה פרטי משלכם ותוכלו לשתף חברים ומשפחה מכל העולם באירוע הגדול בחייכם!

הרשמה

המתנה המושלמת

אורי וגילי, חוות רונית, 6/9/05

אורי וגילי: האתר הנ"ל תרם לנו כזוג לאמצעי תקשורת נוסף עם אורחינו ולהם כמקום בו יכולים לקרוא אודותינו, אודות האירוע, לאשר הגעתם ולברך אותנו באופן אישי.

»  לקוחות מרוצים נוספים

פרסומת