התוכנה לארגון החתונה

החתונה , אחד הרגעים החשובים בחייו של זוג צעיר.

הרבה מאוד זמן כסף ומאמץ מושקעים בערב הזה של החתונה. הכל צריך לדפוק כמו שעון. להיות יפה ומצוחצח. צריך לשים לב לכל כך הרבה פרטים קטנים. מוזר שזוגות מסוימים לא מנצלים את היתרונות של שנות ה-2000 על מנת לפשט את ארגון הערב הזה. בעולם שלנו היום את הכל אפשר למחשב ואולי להוריד מטלה אחת או שתים מהראש של בני הזוג הטרודים.

בדיוק בשביל זה נוצרה התוכנה "מתחתנים בקלי קלות" , כדי להסיר כמה שיותר דאגות מהזוג הצעיר ולהקל עליו את ארגון החתונה, כבר משלב חיפוש האולם, הצלם ושאר בעלי המקצוע ועד לשלב הכמעט אחרון של שיבוץ המוזמנים לשולחנות. לחצו על כל אחד מהשלבים בכדי לראות כיצד התוכנה מתחתנים בקלי קלות משתלבת בהם.

  1. שלב ראשון - מסך התקציב
  2. שלב שני - מסך הפגישות
  3. שלב שלישי - מסך המוזמנים
  4. שלב רביעי - מסך הקבוצות
  5. שלב חמישי - מסך ההוצאות
  6. שלב שישי - מסך סידור ישיבה
  7. שלב שביעי - מסך תרשים האולם
  8. שלב שמיני - מסך ההדפסות
  9. שלב תשיעי - מסך המתנות

לחצו כאן על מנת לצפות בסרטוני הדרכה על התוכנה "מתחתנים בקלי קלות"

השלב החמישי

מעקב אחרי ההוצאות הכספיות שלכם. החתונה כידוע הינה תיק כלכלי כבד. חתונה רגילה עולה כמה עשרות אלפי שקלים בקלות.
לרבים מהזוגות חשוב לבצע מעקב אחר הכסף ולדעת כמה הוציאו בכל שלב מההכנות וכמה נשאר עוד להוציא, מה שולם ומה עדיין לא והאם בשורה התחתונה כיסינו את ההוצאות או לא. בכל מקרה חשוב להיות עם היד על הדופק ולראות שלא נחרוג ממה שהקצבנו לעצמנו.
בתוכנה "מתחתנים בקלי קלות" קיים מסך המרכז את כל ההוצאות שלכם. התוכנה מגיעה עם מספר הגדרות מראש של הוצאות ותשלומים שכיחיים אשר רלוונטיים עבור כמעט כל זוג. אולם, קיטרינג, צלם, רב, שמלה, חליפה ועוד עשרות הוצאות ותשלומים קטנים וגדולים שיש לבצע. כל הוצאה ניתן לחלק למספר תשלומים כשלכל תשלום יש את תאריך היעד שלו (כפי שסיכמתם עם "נותן השרות" הרלוונטי). עבור כל הוצאה ניתן לקבוע אם היא משולמת בשקלים או בדולרים. התוכנה מסכמת את כל ההוצאות בכל רגע נתון ומציגה את הסכום הכולל אותו תצטרכו לשלם, כמה כבר שולם, וכמה נותר עוד לשלם. כמו כן, התוכנה ממירה את התשלומים הדולריים לשקלים על מנת לקבל סכום אחיד בשקלים.


פרסומת:


צרו אתר חתונה פרטי משלכם ותוכלו לשתף חברים ומשפחה מכל העולם באירוע הגדול בחייכם!

הרשמה

המתנה המושלמת

ניצן ויניב, קאלה, 18/9/05

ניצן ויניב: אני שמחה לומר כי אתר החתונה שלנו בהחלט גורם למתחתנים להפגין יצירתיות. התגובות שקיבלנו היו מאוד משמחות, אנשים התפעלו שדברים כאלו קיימים.

»  לקוחות מרוצים נוספים

פרסומת

  Query failed : Table './standal_mzl_db/stats_main_site_logins' is marked as crashed and should be repaired