מאמריםהכלהשמלה, איפור ומה שמסביב...

לפניכם ריכוז של כמה עצות בכל הקשור לבחירת שמלה, איפור וכל שאר הגורמים לכך שתראו נפלא ביום הכלולות.

18.8.2005   תגובות


צילוםטיפים בנושא צילום החתונה

בעת בחירת הצלם לאירוע, כדאי לשים לב למכלול רב של גורמים. הנה מספר טיפים שעשויים לעזור לכם לארגן את החלק של צילום החתונה בצורה הטובה והמתאימה ביותר לאירוע שלכם.

14.8.2005   תגובות


ארגון החתונההמדריך לארגון לחתונה

מתכננים חתונה? אספנו עבורכם מידע שימושי שיכול לעזור לכם בשלב התכנון והארגון של האירוע.

14.8.2005   תגובות


ארגון החתונה קלי כלות

מה עוד לא כתבו על יום הכלולות? כמעט הכל. לפני שנים היה בתל-אביב סלון כלות עם סלוגן ‘’מלכה ליום אחד’’. ובכלל המוטו ‘’מלכה ליום אחד’’ נפוץ גם היום.

אך למרבה הצער, לא מדובר במלכה, וכבר לא ביום אחד. חודשים על פני חודשים אנו מוצאות את עצמנו רצות ומחפשות אחרי ‘’השמלה’’. אותו בגד שבו נראה כמו מלכה וכשיש שמלה, מאפרת וכשיש מאפרת, מעצב שיער – וכל זאת על מנת להיות גם מלכה, גם יפה, ואפילו לא ליום אחד אלא לשעות ספורות שנגמרות כל כך מהר.

14.8.2005   תגובות


ארגון החתונהטקס החינה

בחלק מעדות המזרח נהוג לחגוג מספר ימים לפני החתונה את מסיבת החינה הכוללת את טקס החינה, מאכלים מסורתיים והרבה ריקודים. ישנן וריאציות שונות של טקסי חינה, ולכל עדה יש את טקס החינה המיוחד לה.

29.7.2005   תגובות


הכלהכיצד לטפל בעור הפנים?

ביום חתונתה כל כלה רוצה להיראות במיטבה. לצורך כך מומלץ לעבור סדרת טיפולי פנים לפני האירוע, זאת על מנת שביום החתונה, העור יהיה כמה שיותר רגוע ויפה.

29.7.2005   תגובות


ארגון החתונהקביעת תאריך לחתונה

עוד שלב מרכזי בתהליך הגדול של ההכנות לחתונה הוא מציאת התאריך המועדף על שני בני הזוג, וכמובן, עליו גם להיות תקין מבחינת ההלכה.

11.7.2005   תגובות


צילוםבחירת הצלם הנכון ליום הגדול

הקלטה של אירוע מסובך כגון חתונה דורשת כישורים מתאימים וניסיון. זהו לא עניין של “כוון את המצלמה וצלם”. ישנם מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון בעת הקלטת חתונה, רובם גורמים טכניים, אך ישנה חשיבות גדולה לכישורי תכנון וארגון, אישיות וגישה מקצועית.
חתונה היא עסק שזז מהר (למעט טקס החופה ואולי נאומים אם יש) ובצורה ספונטנית- כישורים מיוחדים נדרשים על מנת להיות בכמה מקומות ברגע אחד, לתכנן תאורה וציוד במהירות ועם זאת לא להפריע יותר מידי למהלך האירוע.

10.7.2005   תגובות


הכלה10 טיפים שיעזרו לך למצוא את השמלה המושלמת

מציאת שמלת החלומות היא הרגע שכלות רבות מחכות לו.
המגוון הגדול שקיים בשוק עלול להרתיע מעט. איזה אורך כדאי, מה הרוחב: שמלה צמודה או נפוחה, האם כדאי שמלה בעלת כמה שכבות, וכמובן, הצבע- לבן, שמנת וכו’
המחירים של השמלות אינם קבועים. השכרה של שמלת כלה מתחיל בסביבות 2500 ₪. תפירה ע”פ הזמנה ורכישה של שמלה עולה אף היא אלפי שקלים. בכל מקרה, כדאי לברר מחירים במספר מקומות.
הנה מספר טיפים שיכולים לעזור לך בעת הבחירה.

10.7.2005   תגובות


מוסיקההצעות לשירים שניתן להשמיע בדרך לחופה

הכניסה היא אחד הרגעים המרגשים ביותר בטקס ולכן צריך לשים דגש על השיר שינגן בעת הכניסה. זה יכול להיות שיר הנושא מתוך סרט שאהוב על שניכם, שיר בעל מסר שאתם מזדהים איתו ורוצים לחלוק אותו עם כולם או פשוט שיר נחמד שירגש אתכם ואת המוזמנים בדרך לחופה.
הנה כמה הצעות לשירים שתוכלו להיעזר בהם בעת בחירת השיר שיתנגן בעת הצעידה לעבר החופה בחתונה שלכם.

9.7.2005   תגובות


ארגון החתונהייחודה של טבעת הנישואין

אחת משלושת הדרכים בהן מתקדשת אישה לאיש היא טבעת הנישואין.
הטבעת מסמלת את העיגול השלם, משל חייהם של החתן והכלה: עד יום נישואיהם כל אחד ואחד, נפשו חצויה, ובשעת נישואיהם משלימים את המעגל וסוגרים אותו.
אז לאילו פרטים יש לשים לב בעת בחירת טבעת הנישואין ?

9.7.2005   תגובות


ארגון החתונהבחירת רב

את החופה עורך רב או אדם אחר הבקיא בהלכות הנישואין וקיבל הסמכה לכך מן הרבנות הראשית. אם אתם נמנים עם קהילה, מוסד חינוכי או בית כנסת שבראשם עומד רב או שאחד מבני משפחתכם, מוריכם או מכריכם הוא בעל הסמכה לסידור קידושין (או שהוא יכול לקבל הסמכה חד-פעמית כזו) – תוכלו להסתייע בו לעריכת החופה.

8.7.2005   תגובות


ארגון החתונההכתובה

מהי כתובה ?
כתובה היא שטר חוב כלכלי הנחתם בשעת הנישואין כדי להבטיח את פרנסת האישה למקרה שתתאלמן מבעלה או שהשניים יתגרשו.
כמו כן נועדה הכתובה לשמש מעצור בפני גירושין פזיזים, “שלא תהא קלה בעיניו להוציאה”. מלבד ההתחייבות במקרה של פרידה, הכתובה מציינת גם את חובות האיש כלפי אשתו במהלך הנישואין: לכבדה, להוקירה, לדאוג למזונותיה, לפרנסתה, לבגדיה ולחיות עמה חיי אישות. הכתובה הונהגה בתקופה בה נשים כמעט שלא עבדו מחוץ לבתיהן ועול הפרנסה היה מוטל על הגבר.

7.7.2005   תגובות


הרשמה לנישואין

תהליך הרישום לנישואין ברבנות המקומית הוא תהליך פשוט, ובדרך כלל תעברו אותו במהירות ובלי תקלות מיוחדות. לעתים, כמו בכל מוסד ממשלתי ופקידותי, תיתקלו בכשלים בירוקרטיים, בבעיות מיחשוב או בחוסר יעילות. השתדלו להצטייד בסבלנות וברוח טובה, ואף בתעסוקה למקרה של המְתנה.

11.6.2005   תגובות


ארגון החתונההנחיות לסגירת חוזה

רשימת שאלות שיש לודא עם המקום

לא להיראות נלהבים. תמיד להגיד שהתלבטנו בין שני מקומות וחזרנו אליהם בגלל היחס…
• רשיונות- לראות רשיון עסק, רשיון מכבי אש,רשיון משטרה, רשיון תברואה, רשיון על גשר התאורה. במקרה של הפרה בעתיד של רשיונות אלו יחויב המקום…
• ביטוח צד ג´ לכיסוי תאונות שקורות לאורחים (בשירותים, מלצר שפך אוכל על בגדי אורח וכד´)

22.1.2004   תגובות


אולמות וגני ארועיםאולמות וגני ארועים, מה לבדוק ומה לשאול

טיפים לאיך לבחור אולם או גן אירועים…
, בירוקרטיה, מחירים ועוד…מה לבדוק ? מיקום, קירוי, חניה, מתקנים ושירותים, ריקודים, חופה, אוכל

22.1.2004   תגובות


מוסיקההמלצות לשירים בחתונה

מוזיקה טובה יכולה להוסיף המון לאירוע. הנה הצעות לשירים שיכולים להתנגן במהלך הערב הגדול שלכם.

14.8.2003   תגובות


ארגון החתונהצוהר - מיזם הנישואין

אחד הפרוייקטים אשר הקנו לצהר את מעמדה בקרב החברה הישראלית הוא מיזם הנישואין אשר צבר תהודה ומוניטין רבים בציבור הישראלי.
לאחר מחשבה, הוחלט, שמפגש אמיתי בין העולמות, דווקא ברגעים הגדולים של האדם, ביום חתונתו, יוכל לתרום מעט לאיחוי הקרעים ההולכים ונפערים בחברה הישראלית.
טקס החתונה מהווה נקודת חיבור בין עולמות, איחוד משפחות. דבר זה מבטא את שאיפותיהם העמוקות ביותר של בני הזוג.

3.3.2003   תגובות


אופנהועוד קצת הגיגים ועצות..

מה עוד לא כתבו על יום הכלולות? כמעט הכל. לפני שנים היה בתל-אביב סלון כלות עם סלוגן “מלכה ליום אחד”.
אך למרבה הצער, לא מלכה, וכבר לא ביום אחד. חודשים על פני חודשים אנו מוצאות את עצמנו רצות ומחפשות אחרי “השמלה”. אותו בגד שבו נראה כמו מלכה וכשיש שמלה, מאפרת וכשיש מאפרת, מעצב שיער, לעיתים מעצב שיער שהוא גם מאפר וכל זאת על מנת להיות גם מלכה, גם יפה, ואפילו לא ליום אחד אלא לשעות ספורות שנגמרות כל כך מהר..
בקיצור חברים, הקשר בין מלכות ליום הזה הוא עומס הנטל שאנו נושאים על כתפנו, ההפקה שעלותה היום היא לפחות כמה עשרות אלפי שקלים, עד לאותו הרגע בו אנו פוסעים לעבר החופה.
היום כמובן, אחרי החופה צריך מישהו שיאסוף את השברים כי מנציחים אותם, וזהו רק פרט קטן מתוך מכלול פרטים קטנים המרכיבים את הערב הנפלא הזה.
אני כמובן יכולה לספר לכם הרבה מאוד סיפורים סביב החתונה והחתן והכלה אך אנסה להתמקד בתחום המקצועי שלי מתוך כוונה לעזור לכם ככל האפשר.

22.5.2002   תגובות
צרו אתר חתונה פרטי משלכם ותוכלו לשתף חברים ומשפחה מכל העולם באירוע הגדול בחייכם!

הרשמה

חיפוש מאמרים

מאמרים אחרונים

המתנה המושלמת

RSS / Atom